Depilacja laserowa czy to się opłaca?

Depilacja laserowa czy to się opłaca?
5 (100%) głosów

Depilacja laserem dla wielu osób brzmi boleśnie- z tego też względu panuje powszechne przekonanie, że jest to zabieg przeznaczony wyłącznie dla osób odpornych i gotowych podjąć się nowych wyzwań, a jednocześnie rozstać ze znacznym nakładem finansowym. Oczywiście, jak większość stereotypów i ten jest nieprawdziwy- depilacja metodą laserową to sama przyjemność i wygoda, która po pewnym czasie staje się niezastąpiona.

Istnieje dużo możliwości pozbycia się nadmiernego owłosienia- wiele z nich jednak daje jedynie doraźne efekty, które później szybko znikają, a problem się odnawia. Dlatego też warto zainteresować się depilacją laserem diodowym- to innowacyjna metoda, która pozwala na błyskawiczne usunięcie włosów ciała, bez możliwości wystąpienia jakiejkolwiek infekcji związanej z wykonywaniem podobnych zabiegów. Ponadto jest to metoda całkowicie bezbolesna i bezinwazyjna- jako że głowica lasera pokryta jest specjalnym szkłem chłodzącym, ryzyko poparzenia skóry znacznie się minimalizuje.

Czytaj więcej: http://clinicadermatologica.pl/zabiegi/depilacja/

depilacja laserowa posladki gdansk - gdyniaJeśli więc chcesz wyglądać dobrze w każdych warunkach i już więcej nie krępować się nadmiernym owłosieniem ciała, a jednocześnie chcesz mieć pewność, że dana metoda będzie całkowicie bezpieczna dla Twojej skóry, zabieg laserowego usuwania owłosienia jest właśnie dla Ciebie. Oprócz tego warto dodać, że jako jedyna metoda pozbywania się włosów z ciała, przynosi natychmiastowe efekty- już po pierwszym zabiegu wszystkie włoski są usunięte, a skóra gładka i bez podrażnień. Zaleca się jednak stosowanie pewnego cyklu zabiegów polecanego przez specjalistów (od 4 do 6 w odstępach czasu równych 4-10 tygodni).

Oprócz tego metoda ta znacznie różni się od depilacji regularnej- dzięki zastosowaniu odpowiedniego lasera możesz raz na zawsze zapomnieć o problemie wrastających włosków, które ciężko usunąć domowymi sposobami. Ponadto oszczędzasz mnóstwo czasu, jako że zabiegi te nie trwają zazwyczaj długo i są realizowane w błyskawicznym tempie. Warto zatem zaufać sprawdzonym technikom i zdecydować się na atrakcyjny wygląd, jaki możesz uzyskać za pomocą depilacji laserem diodowym.

Warto poznać również:http://portaldermatologiczny.pl/choroby-dermatologiczne/tradzik-rozowaty/

Gdy czujesz dyskomfort związany z owłosieniem Twojego ciała, chcesz zmniejszyć własną potliwość i ograniczyć ryzyko wystąpienia infekcji, a także pozbyć się swojego wstydliwego problemu raz na zawsze, zdecydowanie powinieneś udać się na zabieg depilacji laserem. Dzięki temu nie tylko odzyskasz dobre samopoczucie i pewność siebie, ale także zwiększysz możliwość lepszego dbania o własną higienę osobistą. Ponadto pomimo kosztów, wkład finansowy w końcu po tylu latach stosowania nieskutecznych metod depilacyjnych nareszcie się zwróci w postaci widocznych, długotrwałych efektów. Warto dodać, iż zabieg ten jest przeznaczony zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn borykających się z niechcianym bądź zbyt gęstym owłosieniem. Wszystkie te defekty są możliwe do usunięcia w parę minut za pomocą jednego, niepozornego urządzenia, jakim jest laser, a dodatkowo zupełnie bezboleśnie. Nie wahaj się i zapisz się na zabieg depilacji laserowej już dziś!

2 replies on “Depilacja laserowa czy to się opłaca?”

  1. Rex napisał(a):

    Finansowo depilacja laserowa na pewno się nie opłaca, bo jest to po prostu zdecydowanie najdroższa metoda pozbycia się włosów z ciała. Ale na pewno jest to najmniej bolesne, a także najszybsze. I jak się to wszystko weźmie pod uwagę i kogoś stać, to na pewno warto wejść w depilację laserową. Na sprawdzonym sprzęcie w klinice z doświadczonymi lekarzami.

  2. IM napisał(a):

    Mój znajomy lekarz zwrócił uwagę na jedną rzecz: przed każdą operacją albo zabiegiem goli się dokładnie włosy w jego okolicy. Dlaczego? Bo włosy, nawet jak super dbasz o higienę, to siedlisko wirusów i bakterii. Dlatego właśnie depilacja laserowa jest nie tylko estetyczna, ale przede wszystkim na zdrowie wychodzi każdemu. Nie ma się więc co zastanawiać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

11 − 7 =