Informacje o depilacji laserowej

Informacje o depilacji laserowej
5 (100%) głosów

Depilacja laserowa to usuwanie zbędnego owłosienia za pomocą wiązki światła lasera, która niszczy cebulkę włosa w raz z jej korzeniem. Depilacja laserem jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które lubią cieszyć się gładką skórą, chcą trwale usunąć owłosienie, nie mają czasu na codzienną mechaniczną depilację lub też mają tendencję do wrastania włosków, a przez to tworzenia się stanów zapalnych na skórze. Usunięcie niepożądanego owłosienia zmniejsza poziom potliwości  i nieprzyjemnego zapachu oraz ryzyko występowania infekcji skórnych.

Depilacja okolic intymnych

Depilacja laserowa w Sopocie okolic intymnych cieszy się ogromną popularnością, nie tylko ze względów estetycznych (sprawdź więcej o tym tutaj: https://www.trojmiasto.pl/Clinica-Cosmetologica-Sopot-o77389.html), ale również higienicznych. Mimo, iż laser vectus jest najbardziej innowacyjnym urządzeniem na rynku, zapewniający najwyższy poziom bezpieczeństwa, niestety depilacja laserowa nie jest wskazana dla mężczyzn ze względów zdrowotnych, światło lasera może uszkodzić plemniki, a nawet spowodować bezpłodność.  Ilość zabiegów pozwalająca usunąć trwale włoski waha się między 4 a 6 serii. W Przypadku grubych, ciemnych i mocnych włosów, liczba zabiegów może wzrosnąć do 8. Zabieg jest w pełni komfortowy dla pacjenta, dzięki wykorzystaniu systemu chłodzenia, który precyzyjnie dobiera parametry do konkretnej osoby.

Depilacja laserowa wąsika

Zarost na twarzy do domena mężczyzn, ale czasem pojawia się też u kobiet w postaci tzw. wąsika. Owłosienie u kobiet może być związane z procesem starzenia się, ale często jego przyczyną są zaburzenia hormonalne. Nadmierne owłosienie twarzy często odbiera kobietom pewność siebie i jest powodem do kompleksów, tymczasem usuwanie wąsika laserem jest bezbolesne i szybkie do wykonania.  Wystarczy już 4 do 6 zabiegów, aby problem wąsika poszedł w zapomnienie.

Depilacja nóg

Depilacja laserowa nóg zapewnia komfort, wygodę i możliwość trwałego cieszenia się gładką skórą.  Depilacja laserem Vectus jest praktycznie bezbolesna i całkowicie bezpieczna. Laser wyposażony jest w czytnik SkinTel, który bada poziom melaniny w skórze pacjenta, na tej podstawie dobiera indywidualne parametry zabiegu. Dzięki temu, że urządzenie jest wyposażone w głowice różnej wielkości, depilacja nóg przebiega bardzo sprawnie.  Rekomendowana ilość zabiegów to 6 serii, w niektórych przypadkach 8.

Depilacja laserowa pach

Obszar pach należy do jednych z delikatniejszych rejonów na ciele człowieka. Laser Vectus pozwala bardzo szybko usunąć owłosienie, jest przy tym całkowicie bezpieczny i pozwala zniwelować ryzyko poparzenia skóry. Zalecana jest liczba 4-6 zabiegów. W dniu zabiegu należy zrezygnować z użycia antyperspirantu.

Depilacja pleców

Dedykowana jest głownie dla mężczyzn, którzy pragną mieć gładkie, estetycznie wyglądające plecy.  Dodaje to panom pewności siebie i wpływa na komfort psychiczny. Zabieg usuwania owłosienia laserem diodowym Vectus jest całkowicie bezbolesny, skuteczny i krótkotrwały. Sugerowana liczba zabiegów to 4-6 serii.

Depilacja twarzy

W przypadku mężczyzn, depilacja laserowa twarzy jest sposobem na konieczność codziennego golenia się, pozwalającym uniknąć podrażnień po goleniu. Wskazane jest wykonanie od 4 do 6 zabiegów, w przypadku mocnego zarostu u mężczyzn, liczba serii może wzrosnąć do 8.

Podsumowanie

Depilacja jest trwałym sposobem na usunięcie owłosienie.  Często pozytywnie wpływa na komfort życia. Pozwala pozbyć się kompleksów, poprawia samopoczucie.

Depilacja laserowa skutki uboczne – śmiało można powiedzieć, że laser Vectus eliminuje ryzyko pojawienia się niepożądanych efektów, dzięki nowoczesnej technologii  zabieg jest bezbolesny, krótkotrwały, nie istnieje ryzyko poparzenia skóry czy uszkodzenia naskórka.

Depilacja laserowa a ciąża – ze względów bezpieczeństwa, nie wykonuje się zabiegu depilacji laserowej kobietom w ciąży ani karmiącym piersią.

Depilacja laserowa koszt – koszt zabiegu depilacji laserowej jest bardzo zróżnicowany. Cena zależy wyłącznie od ilości koniecznych do wykonania zabiegów oraz od części ciała, której zabieg dotyczy.

Epilacja laserowa opinie – Laser Vectus to urządzenie, które może się pochwalić tylko i wyłącznie pozytywnymi opiniami zarówno pacjentów jak i kosmetologów.  Liczne certyfikaty potwierdzające bezpieczeństwo, skuteczność i najwyższa na rynku jakość to dodatkowe atuty, dzięki którym laser Vectus zostawia konkurencję daleko w tyle.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

6 + 2 =