Krem ujędrniający do piersi – Alternatywa dla inwazyjnych zabiegów

Kremy na powiększenie biustu stanowią obecnie znakomitą alternatywę dla inwazyjnych zabiegów chirurgii plastycznej. Ich działanie polega przede wszystkim na poprawie stanu skóry piersi. Wzmocniona i elastyczna skóra sprawia, że biust uzyskuje piękny, naturalny kształt. Odpowiedni krem na piersi potrafi sprawić, że odzyskują one jędrność i zostają lekko podniesione, przez co wyglądają na większe i pełniejsze. Nie bez znaczenia jest również fakt, że preparat buduje skórę i dodaje jej objętości.

 Co prawda, stosowanie nawet najskuteczniejszego kremu ujędrniającego nie da takiego efektu, jak po operacji plastycznej i nie powiększy biustu o kilka rozmiarów, jednak uzyskanie naturalnie wyglądających i jędrnych piersi może wystarczyć, aby poczuć się znacznie atrakcyjniej.

 Co powinny zawierać kremy na powiększenie biustu?

frashe

Frashe : najlepszy krem do ujędrniania piersi.

Podobnie jak w przypadku innych kosmetyków, zdecydowanie najlepsze są kremy zawierające tylko naturalne składniki. W przypadku preparatów do biustu korzystne są kremy o wysokiej koncentracji substancji aktywnych, czyli tzw. serum do biustu. Pozytywne działanie wykazują zawarte ekstrakty i wyciągi ziołowe, które są bezpieczne dla skóry, a w połączeniu z innymi składnikami jak kofeina, dają efekt naturalnego, optycznego powiększenia biustu.

 Powinno się natomiast unikać preparatów zawierających wszelkie dodatkowe składniki chemiczne, szczególnie takie jak:

  • sls,
  • parabeny.

  Mogą one nie tylko podrażniać skórę i wywoływać alergie, ale także wywierać szkodliwy wpływ na cały organizm.

Krem ujędrniający do biustu Frashe

Krem Frashe jest skuteczną metodą na poprawę stanu skóry piersi i ich optyczne powiększenie. Jego podstawowym atutem jest skład całkowicie oparty na naturalnych składnikach, dobranych tak, aby jak najlepiej sprostać wymaganiom skóry. Zawiera m.in.:

  • wyciąg z kwiatów lawendy,
  • ekstrakt z ruszczyka kolczystego,
  • ekstrakt z pąków.

 Dodatkowo wzbogacony jest kofeiną, dipalmitoyl hydroxyproline i ceramide 6.

 Krem jest bardzo pozytywnie oceniany przez stosujące go kobiety. Do niewątpliwych zalet zalicza się przede wszystkim uniesienie biustu i znaczna poprawa jego jędrności. Piersi wyglądają bardziej estetycznie i sprawiają wrażenie większych, ponieważ podtrzymująca je skóra staje się mocna i napięta. Ponadto stosowanie kremu redukuje także widoczność rozstępów i zapobiega wiotczeniu biustu.

  charakteryzuje się długofalowym działaniem, które ma na celu poprawienie stanu skóry piersi i jej odbudowę. To odróżnia go od innych preparatów działających przez krótki okres czasu lub wcale. Jest odpowiedni zarówno dla pań, które chcą optycznie powiększyć piersi, jak i dla tych, które pragną odzyskać jędrny wygląd biustu po ciąży oraz karmieniu dziecka.

Czy sam krem na piersi wystarczy?

 Kremy ujędrniające do biustu mają za zadanie poprawić jędrność i napięcie skóry. Aby uzyskać oczekiwane rezultaty powinno się połączyć stosowanie kremu działającego od zewnątrz z ćwiczeniami fizycznymi rozwijającymi mięśnie klatki piersiowej. Mięśnie położone pod tkanką gruczołową piersi podtrzymują je od wewnątrz, dlatego zadbanie o ich odpowiednią formę przełoży się na lepszy wygląd biustu.

 Niestety, stosowanie samego kremu na biust z pominięciem regularnych ćwiczeń pozwoli osiągnąć tylko częściowy efekt. Połączenie stosowania kremu i ćwiczeń to najlepszy sposób na pełniejsze, jędrne piersi.

Zalety kremów do biustu

 Spośród wielu dostępnych metod krem powiększający do biustu w połączeniu z ćwiczeniami jest najprostszym, a zarazem skutecznym sposobem na poprawę wyglądu piersi. Jego zaletą jest bezpieczeństwo i nieinwazyjność w porównaniu z kosztownymi i ryzykownymi operacjami plastycznymi, a co więcej zapewnia naturalny wygląd biustu i jego optyczne powiększenie. Dla wielu kobiet jest to świetna recepta na pozbycie się kompleksów i zadowolenie z własnego wyglądu.

One reply

  1. Diana77 pisze:

    Uwielbiam stosować nowe kosmetyki, zwłaszcza takie bez sls, parabenów, w pełni naturalne. Zauważyłam, że mają dużo skuteczniejsze i szybsze działanie. Na biust jeszcze nic nie stosowałam, mam parę kosmetyków, które poleciła mi koleżanka, ale jeszcze o tym nie słyszałam, a wydaje się ciekawy i skuteczny mam nadzieję 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

− 5 = 5