Nowinki w depilacji laserowej

Nowinki w depilacji laserowej
5 (100%) głosów

Choć za oknem ciemno, a zimny wiatr sprawia, że chowamy się pod grubymi kurtkami, to duża część społeczeństwa już teraz zaczyna myśleć o słonecznych wakacjach. Ciepłe morze, gorąca plaża, szumiące fale, bikini i… klasyczny problem każdej kobiety. Zbędne owłosienie, które utrudnia życie wielu z nas. Wpędza w kompleksy i nie pozwala cieszyć się spontanicznością. Choć niektóre przedstawicielki płci pięknej natura obdarzyła delikatnymi i prawie niewidocznymi włoskami, dla większości pań jest to wyjątkowo uciążliwy problem, dający się we znaki nie tylko latem, ale przez cały rok. Stosujemy różne metody walki z niepotrzebnym owłosieniem. Korzystamy z wosku, maszynki lub kremów. Są to jednak jedynie doraźne sposoby, a przykra bolączka wciąż powraca. Możemy bez końca próbować swoich sił w tym nierównym pojedynku z własnym ciałem lub skorzystać z innowacyjnej metody nowoczesnej depilacji przy użyciu lasera diodowego Palomar Vectus™.

       Jak działa laser Vectus?

     Nasze urządzenie powstało dzięki ciężkiej pracy naukowców z Harvard Uniwersity. Charakteryzuje się pełnią bezpieczeństwa oraz skutecznością, zapewniającą trwałe usunięcie zbędnego owłosienia, dlatego nareszcie będziesz mogła zapomnieć o swoim problemie. Laser emituje strumień światła, który zostaje pochłonięty przez wbudowany w strukturę włosa barwnik. Za sprawą wysokiej temperatury niepotrzebny zarost ulega zniszczeniu. Zabieg ten nie jest jednak niebezpieczny. Urządzenie zostało wyposażone w specjalny czytnik Skintel, który dokładnie analizuje poziom melaniny w poddawanej depilacji skórze i dobiera odpowiednią dawkę emitowanego światła. Indywidualna ocena mocy przyczynia się również do wzrostu efektywności zabiegu. Wykorzystywana długość fali wynosi 810 nm. Laser diodowy Vectus zaopatrzony jest ponadto w system Advanced Contact Cooling. Innowacyjna technologia schładza skórę pacjenta zarówno przed, po, jak i w trakcie przeprowadzania naświetlania. Dzięki temu depilacja laserowa staje się całkowicie bezbolesna. Należy również zwrócić uwagę na wyjątkowo krótki czas trwania całego zabiegu. W zależności od tego, z której części ciała planujemy usunąć owłosienie, stosowane są głowice różnej wielkości. Sprzyja to dokładności i szybkości usługi, dlatego wykonanie kompletnego naświetlenia może trwać nawet kilka minut, w przypadku mniejszej powierzchni poddawanej depilacji.

      Które części ciała można poddać depilacji laserowej?

      Clinica Cosmetologica obejmuje swoją ofertą wszystkie elementy, na których występuje zbędne owłosienie. U nas pozbędziesz się włosków z nóg, rąk, pleców, brzucha, okolic bikini, pośladków, a także karku i szyi. Z naszą pomocą skutecznie pozbędziesz się problemu również z twarzy. Nieestetyczny wąsik czy subtelna bródka przestaną już zaglądać do twoich koszmarów. Nasza depilacja laserowa pomoże ci na nowo poczuć radość z piękna własnego ciała.

      Chociaż efekty działania lasera Vectus są widoczne od razu, należy przeprowadzić zabieg kilka razy, zazwyczaj w odstępach od 4 do 10 tygodni, zgodnie z zaleceniem specjalistów. Tylko w takim przypadku można będzie uzyskać całkowity zanik włosa – więcej tutaj: http://trojmiasto.eska.pl/poznaj-miasto/marzysz-o-bezpiecznej-i-trwalej-depilacji-postaw-na-wyjatkowy-laser-vectus-w-clinica-cosmetologia/569790.

      O czym należy pamiętać przed zabiegiem?

      Podobnie jak w przypadku innych zabiegów kosmetycznych, także depilacja laserowa ma kilka swoich wymagań. Należy pamiętać, aby nie opalać się przed planowaną wizytą w gabinecie. Nie należy usuwać włosków pęsetą ani woskiem, a w ostatnim tygodniu nie wolno również stosować kremów do depilacji. Przed zabiegiem skóra może być jedynie golona. Zabronione jest ponadto m.in. stosowanie antybiotyków, niektórych leków oraz produktów herbacianych.

Nie czekaj dłużej i już dziś pozbądź się uciążliwego problemu z owłosieniem dzięki laserowi Palomar Vectus™.


źródło: https://www.youtube.com/watch?v=M9B55Pm3yDk

4 replies on “Nowinki w depilacji laserowej”

 1. Kami pisze:

  Fajna metoda, bo nie dosyć że skuteczna to jeszcze trwała. Ja zrobiłam serię zabiegów i mam teraz gładziutkie nóżki. I zero stresu, że się nie ogoliłam. Teraz czas na pachy i strefę bikini 🙂

 2. Kamil pisze:

  Moim kompleksem jest nadmierne owłosienie właściwie od zawsze. Kiedyś dzieciaki przezywali mnie „małpa” 🙁 wszystko przez to że mam trochę więcej włosów niż inni… dojrzałem i postanowiłem skorzystać z tej metody. Moje życie wywróciło się do góry nogami 🙂 oczywiście w pozytywnym sensie! Ludzie w końcu widzą we mnie miłego faceta.

 3. Ewka pisze:

  No nareszcie!!! nawet nie wiecie jaka to wygoda mieć codzienne gładkie nogi : ) a ja to zalatana strasznie jestem, więc nieraz po prostu nie miałam czasu na to a potem krępowałam .. ale już o tym zapomniałam

 4. Pigi pisze:

  super, a ile kosztują takie zabiegi?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

16 − 11 =