Venus Legacy na cellulit

Venus Legacy to najnowocześniejszy na rynku kombajn kosmetyczny. Szturmem zdobywa salony kosmetyczne a o jego skuteczności oraz działaniu słyszał każdy, komu branża medycyny estetycznej leży na sercu. Połączenie Multipolarnej fali radiowej, impulsowego pola magnetycznego oraz wibracji VariPulse to nie tylko innowacja, to prawdziwy przełom w dotychczasowym sposobie projektowania urządzeń kosmetycznych. Certyfikat FDA to najlepszy dowód jakości oraz skuteczności Venus Legacy.

Zakres możliwości urządzenia Venus Legacy obejmuje niemal całe ciało. Zmniejszenie obwodu ud czy usunięcie drugiego podbródka to tylko wierzchołek góry możliwości. Często zdarza się, że poza zamierzonym efektem są jeszcze dodatkowe. Dla przykładu: zabieg na cellulit prowadzi bezpośrednio do redukcji tkanki tłuszczowej co w konsekwencji powoduje modelowanie oraz konturowanie ciała. Pierwsze efekty zwykle widoczne są niemal natychmiast. Skóra staje się wyraźnie ujędrniona oraz napięta a przy tym o wiele gładsza.

Usuwanie cellulitu odbywa się poprzez rozpuszczanie zgromadzonej pod skórą tkanki tłuszczowej. Głównym sprawcą takiego efektu jest wymieniona wyżej multipolarna fala radiowa, która podgrzewa komórki tłuszczowe aż do 60 stopni. Impulsowe pole magnetyczne silnie pobudza skórę do regeneracji. Działanie to jest tak silne, że aż dochodzi do budowy nowych naczyń krwionośnych w skórze, co bez wątpienia doskonale poprawia jej kondycję.  Pacjenci opuszczają gabinet zrelaksowani i odprężeni. Jest to zasługa wyjątkowo przyjemnych wibracji generowanych przez głowicę VariPulse. Jej podstawowym działaniem jest stymulowanie drenażu limfatycznego oraz wspomaganie usuwania roztopionej przez fale radiowe tkanki tłuszczowej. „Skutkiem ubocznym” jest bardzo przyjemny masaż, który jak mawiają pacjenci: „wprowadza atmosferę relaksu i wyciszenia”.

Venus Legacy – przeciwwskazania

Ze względu na wykorzystanie w urządzeniu fal radiowych oraz pola magnetycznego, istnieją pewne przeciwwskazania do zabiegów o których należy pamiętać. Są to:

 • choroby sera
 • wszczepiony rozrusznik serca
 • metalowe elementy w obrębie ciała podanego zabiegowi
 • miesiączka
 • ciąża oraz karmienie piersią
 • padaczka
 • żylaki
 • choroby skóry w tym opryszczka
 • zakażenia wirusowe
 • zakażenia bakteryjne

Venus Legacy cena

Poniżej przedstawiamy częściowy cennik zabiegów. Jednocześnie przypominamy, że nasi pacjenci maja możliwość skorzystania z wyjątkowo prostego oraz korzystnego systemu ratalnego. Takie rozwiązanie znacząco ułatwia podjecie decyzji o odbyciu całej serii zabiegów oraz pozwala uniknąć nadwyrężenia domowego budżetu. Kosmetolog już podczas pierwszej wizyty udzieli wszelkich informacji oraz z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania. Poniżej przedstawiwszy ceny najpopularniejszych zabiegów:

 • modelowanie brzucha – 450 zł
 • modelowanie i ujędrnienie pośladków – 600 zł
 • likwidacja drugiego podbródka – 190 zł
 • zabieg wyszczuplający na całe uda – 900 zł
 • redukcja cellulitu – 500 zł

Dla pacjentów, którzy zdecydują się na całą serię zabiegów (minimum 8), przewidzieliśmy dodatkowo wyjątkowo atrakcyjną promocję cenową. O szczegóły zapytaj kosmetologa podczas pierwszej wizyty. Nie czekaj dłużej, umów się jeszcze dziś!

3 replies on “Venus Legacy na cellulit”

 1. WeronkaBiedronka pisze:

  Robiłam zabieg na cellulit dwa lata temu i faktycznie dawał super efekty. Nie tylko pozbyłam się brzydkiej tkanki tłuszczowej, ale też moja skóra zaczęła być znacznie jędrniejsza niż dawniej.

 2. Magda89 pisze:

  Własnie juz gdzieś wczesniej czytałam o tym i nie mogłam sobie za nic przypomniec nazwę tego urządzenia. Czyli Venus Legacy… ok, musze powiedzieć znajomej bo ona rozglądała się za jakimś usuwaniem cellulitu zabiegiem.

 3. Grażyna pisze:

  Venus Legacy Venusem Legacy, ale nie zapominajmy że jest też mnóstwo innych sposobów na cellulit i nie ma co załamywać rak w bezsilności!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ 70 = 78