Category Archives: Skóra

gładka i ujędrniona skóra

Ujędrnianie skóry – profesjonalne zabiegi medycyny estetycznej

Przyczyn tego, dlaczego nasza skóra wiotczeje jest bardzo wiele. Szybki spadek masy ciała wynikający z odchudzania, ciąża i poród, indywidualne uwarunkowania genetyczne – to tylko nieliczne spośród nich. Nie powinien więc nas dziwić fakt, iż wiele osób zastanawia się jak ujędrnić skórę?

Continue reading →

Depilowanie włosów laserem

Usuwanie włosków przy pomocy depilacji laserowej

Depilacja jest zabiegiem powszechnie wykonywanym przez ludzi, w celu usunięcia niechcianego owłosienia ze skóry. Zabiegi depilacji nie kojarzą się jednak zbyt przyjemnie. Dla większości ludzi depilacja to nieprzyjemny, bolesny obowiązek, który trzeba wykonywać co jakiś czas. Na szczęście w dzisiejszych czasach istnieje metoda, dzięki której na depilację spojrzymy zupełnie inaczej.

Continue reading →

blizny od rozstępów

Jak pozbyć się rozstępów?

Rozstępy to bardzo duży problem, który dotyka wiele osób. Objawiają się one pod postacią blizn powstałych na skórze, w wyniku jej zbytniego rozciągnięcia, podczas nagłego zwiększenia masy ciała, albo drastycznej utraty wagi. Działanie to nie musi być jednak związane tylko z tkanką tłuszczową. Często także pojawiają się podczas ciąży, a ponadto również w okresie dojrzewania.

Continue reading →

trwale wydepilowane nogi

Depilacja laserowa – zabieg na miarę XXI wieku

Depilacja laserowa jest obecnie jedną z najpopularniejszych metod pozbywanie się nadmiernego owłosienia. Metoda ta jest w pełni bezpieczna i redukuje możliwość odbudowy włosa niemalże do zera. Z dobrodziejstw lasera diodowego w postaci zabiegu usuwanie owłosienia laserem (takiego, jak laser Vectus) korzystają już nie tylko kobiety, lecz coraz częściej także mężczyźni.

Continue reading →

Zamknij pęknięte naczynka przy użyciu lasera

Brak pękniętych naczynekRozszerzone naczynka są problemem dotykającym głównie osoby z cerą bladą, cienką i wrażliwą. Nie jest to jednak bezwzględna zasada. Jeśli narażasz skórę na kontakt z ekstremalnymi temperaturami, borykasz się z wahaniami hormonów, bądź jadasz ostre, gorące pokarmy, rozszerzone lub popękane naczynka mogą dotyczyć również ciebie.

Dlaczego naczynka stają się widoczne?

Jeśli nasze naczynka są słabe, za mało elastyczne, oraz z tendencją do kruszenia, wtedy łatwo spowodować ich rozszerzanie i pękanie. Gdy do tego dojdzie, stają się widoczne. To dlatego, u jednych osób, czynniki takie jak ekstremalna temperatura spowodują uwidocznienie naczynek, a u innych, z mocnymi naczynkami, nie. Continue reading →