Category Archives: Skóra

Depilowanie włosów laserem

Usuwanie włosków przy pomocy depilacji laserowej

Depilacja jest zabiegiem powszechnie wykonywanym przez ludzi, w celu usunięcia niechcianego owłosienia ze skóry. Zabiegi depilacji nie kojarzą się jednak zbyt przyjemnie. Dla większości ludzi depilacja to nieprzyjemny, bolesny obowiązek, który trzeba wykonywać co jakiś czas. Na szczęście w dzisiejszych czasach istnieje metoda, dzięki której na depilację spojrzymy zupełnie inaczej.

Continue reading →

Zamknij pęknięte naczynka przy użyciu lasera

Brak pękniętych naczynekRozszerzone naczynka są problemem dotykającym głównie osoby z cerą bladą, cienką i wrażliwą. Nie jest to jednak bezwzględna zasada. Jeśli narażasz skórę na kontakt z ekstremalnymi temperaturami, borykasz się z wahaniami hormonów, bądź jadasz ostre, gorące pokarmy, rozszerzone lub popękane naczynka mogą dotyczyć również ciebie.

Dlaczego naczynka stają się widoczne?

Jeśli nasze naczynka są słabe, za mało elastyczne, oraz z tendencją do kruszenia, wtedy łatwo spowodować ich rozszerzanie i pękanie. Gdy do tego dojdzie, stają się widoczne. To dlatego, u jednych osób, czynniki takie jak ekstremalna temperatura spowodują uwidocznienie naczynek, a u innych, z mocnymi naczynkami, nie. Continue reading →