Category Archives: Zabiegi na skóre

zabieg-laserem-quadrostar

QuadroStar Pro Yellow -terapia laserowa na rozszerzone naczynka

Doskonałym urządzeniem, które pozwala na pozbycie się problemów z rozszerzonymi naczynkami krwionośnymi, pajączkami, rumieńcem, trądzikiem różowatym jest QuadroStar Pro Yellow. Jest to innowacyjne technologicznie urządzenie laserowe, które pozwala na walkę z niedoskonałościami pojawiającymi się na skórze. Do tego rodzaju zabiegu wykorzystywane jest światło lasera, które wnika w głąb problemu. Wpływa dzięki temu na hemoglobinę, zamyka rozszerzone naczynka krwionośne. Zabieg za pomocą urządzenia laserowego QuadroStar Pro Yellow jest skuteczny, bezpieczny, bezbolesny. Daje widoczne rezultaty już po pierwszym przeprowadzonym zabiegu.

Continue reading →

depilacja laserowa

Depilacja laserowa Gdynia | Profesjonalny Laser Vectus

We współczesnych czasach piękne i gładkie ciało jest obowiązującym kanonem urody kobiecej. Nastąpiła moda na depilację oraz wszelkiego rodzaju zabiegi, pozwalające na uzyskanie wolnej od włosków skóry. W przeciwieństwie do nieprzyjemnej depilacji woskiem bądź depilatorem są dostępne metody, które umożliwiają skuteczne pozbycie się owłosienia na długi czas. Taką możliwość zapewnia depilacja laserowa, dzięki której pozbędziemy się również problemu wrastających włosków. Continue reading →

gładka i ujędrniona skóra

Ujędrnianie skóry – profesjonalne zabiegi medycyny estetycznej

Przyczyn tego, dlaczego nasza skóra wiotczeje jest bardzo wiele. Szybki spadek masy ciała wynikający z odchudzania, ciąża i poród, indywidualne uwarunkowania genetyczne – to tylko nieliczne spośród nich. Nie powinien więc nas dziwić fakt, iż wiele osób zastanawia się jak ujędrnić skórę?

Continue reading →

Depilowanie włosów laserem

Usuwanie włosków przy pomocy depilacji laserowej

Depilacja jest zabiegiem powszechnie wykonywanym przez ludzi, w celu usunięcia niechcianego owłosienia ze skóry. Zabiegi depilacji nie kojarzą się jednak zbyt przyjemnie. Dla większości ludzi depilacja to nieprzyjemny, bolesny obowiązek, który trzeba wykonywać co jakiś czas. Na szczęście w dzisiejszych czasach istnieje metoda, dzięki której na depilację spojrzymy zupełnie inaczej.

Continue reading →

blizny od rozstępów

Jak pozbyć się rozstępów?

Rozstępy to bardzo duży problem, który dotyka wiele osób. Objawiają się one pod postacią blizn powstałych na skórze, w wyniku jej zbytniego rozciągnięcia, podczas nagłego zwiększenia masy ciała, albo drastycznej utraty wagi. Działanie to nie musi być jednak związane tylko z tkanką tłuszczową. Często także pojawiają się podczas ciąży, a ponadto również w okresie dojrzewania.

Continue reading →

Hifu - bezinwazyjny lifting

Lifting Hifu – wszystko co musisz wiedzieć

Hifu - bezinwazyjny liftingW końcu tego dokonałaś! Tygodnie ćwiczeń, rygorystycznej diety oraz unikania nadmiernej ilości węglowodanów w końcu przyniosły efekty. Waga wskazuje 10 kilogramów mniej. Jednak grymas na twojej twarzy nie świadczy o wielkiej radości, a wręcz przeciwnie. Wskazujesz na swój brzuch, uda i pośladki i już wiadomo, w czym jest problem.

Niestety jest to bardzo częsty kłopot kobiet chcących zgubić zbędne kilogramy. Niekiedy tempo redukcji tkanki tłuszczowej jest zbyt szybkie i w okolicy pośladków oraz brzucha powstaje efekt „nadmiaru skóry”. Dlatego tak ważne jest rozważne i stopniowe zrzucanie zbędnych kilogramów. Wraz z rozpoczęciem ćwiczeń oraz diety warto włączyć do codziennej pielęgnacji kosmetyki, mające na celu ujędrnienie skóry i poprawę jej elastyczność. Wówczas tkanka, jako żywa struktura, ma czas aby dostosować się do zmieniającego się obwodu talii oraz bioder.

 

O temacie możesz przeczytać więcej na https://kafeteria.pl/styl-zycia/lifting-bez-skalpela-tak-z-hifu-to-mozliwe-a_10739

 

Czasem ilość zredukowanej tkanki tłuszczowej jest na tyle duża, że niemożliwe jest całkowite wyeliminowanie efektu zwisającej skóry. Są jednak sposoby, aby pozbyć się tego defektu. Jednym z nich jest chirurgia plastyczna. Bardzo skuteczna, zwłaszcza przy dużej ilości tkanki skórnej, jednak nie pozostająca bez wad. Wymaga odpowiedniego przygotowania oraz związana jest z bólem i czasem na rekonwalescencję po zabiegu. Continue reading →

trwale wydepilowane nogi

Depilacja laserowa – zabieg na miarę XXI wieku

Depilacja laserowa jest obecnie jedną z najpopularniejszych metod pozbywanie się nadmiernego owłosienia. Metoda ta jest w pełni bezpieczna i redukuje możliwość odbudowy włosa niemalże do zera. Z dobrodziejstw lasera diodowego w postaci zabiegu usuwanie owłosienia laserem (takiego, jak laser Vectus) korzystają już nie tylko kobiety, lecz coraz częściej także mężczyźni.

Continue reading →