Depilacja laserowa Gdynia | Profesjonalny Laser Vectus

Depilacja laserowa Gdynia | Profesjonalny Laser Vectus
5 (100%) głosów

We współczesnych czasach piękne i gładkie ciało jest obowiązującym kanonem urody kobiecej. Nastąpiła moda na depilację oraz wszelkiego rodzaju zabiegi, pozwalające na uzyskanie wolnej od włosków skóry. W przeciwieństwie do nieprzyjemnej depilacji woskiem bądź depilatorem są dostępne metody, które umożliwiają skuteczne pozbycie się owłosienia na długi czas. Taką możliwość zapewnia depilacja laserowa, dzięki której pozbędziemy się również problemu wrastających włosków.

Co daje i na czym polega depilacja laserowa laserem Vectus

depilacja okolic intymnychTa metoda depilacji pozwala na szybkie i trwałe pozbycie się owłosienia, gwarantując tym samym bezpieczeństwo. Dzięki wysokozaawansowanym systemom w laserze diodowym Vectus, wykonywane zabiegi są w pełni zindywidualizowane oraz dobierane nie tylko dla każdego pacjenta, ale także do aktualnego poziomu melaniny. Należy zwrócić uwagę na fakt, iż jest to metoda bezinwazyjna, a ponadto nie narusza struktury skóry.

Laser Vectus jest najnowocześniejszym i zarazem najbardziej zaawansowanym laserem na rynku. Wykorzystywanie innowacyjnej technologii zapewnia usunięcie owłosienia na stałe. Co więcej jest to też najszybsza metoda depilacji, która powszechnie uważana jest za najlepszą na świecie.

 

Depilacja Laserem Vectus – Depilacja laserowa Gdynia

ul. Powstania Styczniowego 22/2cc, 81-519 Gdynia
Telefon: +48 58 506 65 99
https://depilacjavectus.pl/depilacja-laserowa-gdynia/

Profesjonalnie i bezpiecznie, czyli dlaczego warto zdecydować się na depilację laserem Vectus

  • Efekty zabiegu widać już po pierwszym z nich, jednak dla ich maksymalizacji i osiągnięcia stuprocentowego zadowolenia z przeprowadzonej depilacji, należy zdecydować się na zalecaną przez specjalistów sekwencję. Stosuje się wówczas od 4 do 6 zabiegów w odstępach 4-10 tygodni.
  • Uzyskane efekty są szybkie, a przede wszystkim trwałe.
  • Po wykonaniu całej, zalecanej serii zabiegów, włoski zostają całkowicie usunięte i co najważniejsze nie odrastają.
  • Uczucie dyskomfortu znika bezpowrotnie. Przestajemy tracić czas, nerwy oraz pieniądze na nieprzyjemne bądź nieskuteczne metody depilacji, dające tylko doraźne efekty.
  • Niemniej jednak warto zwrócić uwagę, że zabieg jest nie tylko bezbolesny, ale również bezpieczny. Ponadto trwa bardzo krótko. Dzięki zastosowaniu głowic o zmiennej wielkości, owłosienie z pleców, czy innych części ciała można usunąć w zaledwie kilka minut.
  • Głowica urządzenia została pokryta szafirowym szkłem, które posiada właściwości chłodzące. Dodatkowo wyposażona jest w technologię, dobierającą poziom mocy do odczuwanego ciepła przez pacjenta. Dlatego chłodzenie zachodzi zarówno podczas emisji światła, przed, jak i po niej.
  • Jest to urządzenie, które wyposażone zostało kluczową elektroniką oraz czujnikami, by w ten sposób na bieżąco dopasowywać wszystkie parametry, a także korygować ustawienia. W konsekwencji pozwala to na zachowanie stałego poziomu bezpieczeństwa, bez względu na oddziaływanie czynników zewnętrznych.

Więcej informacji znajdziesz na poniższej stronie:
https://www.rp.pl/Styl-zycia/180709662-Depilacja-laserowa—jaki-laser-wybrac.html

Laserowe usuwanie owłosienia – wskazania

By raz na zawsze pozbyć się niechcianych oraz nieestetycznych włosków, warto postawić na laserowe usuwanie owłosienia. Za jego pomocą nie tylko poczujemy się lepiej, osiągając pożądany efekt kosmetyczny, ale równie zapewnimy mniejszą potliwość i mniejszą liczbę infekcji. Na włosach gromadzą się bakterie, które mogą być przyczyną groźnych chorób, bez względu na to, na jakiej części ciała się znajdują. Są też przyczyną nieprzyjemnego zapachu.

Podążanie za współczesnymi trendami stanowi jedną z głównych motywacji. Gładka skóra, bez konieczności nieustannego usuwania włosków to marzenie każdej kobiety. Jednak ludzka natura rzadko kiedy podąża za modą, dlatego należy włożyć sporo wysiłku, by móc cieszyć się pięknym i nieskazitelnym wyglądem. Dlatego z tego zadania znacznie lepiej wywiąże się depilacja, która usuwa włosy bezboleśnie i sprawia, że już nie odrastają.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ 86 = 87