Lifting Hifu – wszystko co musisz wiedzieć

Lifting Hifu – wszystko co musisz wiedzieć
4.5 (90%) głosów

Hifu - bezinwazyjny liftingW końcu tego dokonałaś! Tygodnie ćwiczeń, rygorystycznej diety oraz unikania nadmiernej ilości węglowodanów w końcu przyniosły efekty. Waga wskazuje 10 kilogramów mniej. Jednak grymas na twojej twarzy nie świadczy o wielkiej radości, a wręcz przeciwnie. Wskazujesz na swój brzuch, uda i pośladki i już wiadomo, w czym jest problem.

Niestety jest to bardzo częsty kłopot kobiet chcących zgubić zbędne kilogramy. Niekiedy tempo redukcji tkanki tłuszczowej jest zbyt szybkie i w okolicy pośladków oraz brzucha powstaje efekt „nadmiaru skóry”. Dlatego tak ważne jest rozważne i stopniowe zrzucanie zbędnych kilogramów. Wraz z rozpoczęciem ćwiczeń oraz diety warto włączyć do codziennej pielęgnacji kosmetyki, mające na celu ujędrnienie skóry i poprawę jej elastyczność. Wówczas tkanka, jako żywa struktura, ma czas aby dostosować się do zmieniającego się obwodu talii oraz bioder.

 

O temacie możesz przeczytać więcej na https://kafeteria.pl/styl-zycia/lifting-bez-skalpela-tak-z-hifu-to-mozliwe-a_10739

 

Czasem ilość zredukowanej tkanki tłuszczowej jest na tyle duża, że niemożliwe jest całkowite wyeliminowanie efektu zwisającej skóry. Są jednak sposoby, aby pozbyć się tego defektu. Jednym z nich jest chirurgia plastyczna. Bardzo skuteczna, zwłaszcza przy dużej ilości tkanki skórnej, jednak nie pozostająca bez wad. Wymaga odpowiedniego przygotowania oraz związana jest z bólem i czasem na rekonwalescencję po zabiegu.

Bardzo dobrą alternatywą dla skalpela jest profesjonalny lifting ciała przy użyciu Ultraformer III – HIFU. Jest to zabieg wykorzystujący w swoim działaniu fale ultradźwiękowe. Jest on bezinwazyjny, bezpieczny i nie wymaga żadnego wcześniejszego przygotowania ze strony pacjentki. Ultraformer III działa kompletnie bezboleśnie, dlatego też nie jest wymagane podawanie znieczulenia. Już w ten sam dzień pacjentki wracają do codziennych obowiązków i zajęć.

Jak działa Ultraformer III – HIFU?

Zabieg oparty jest o technologię HIFU (High Intensity Focused Ultrasound), która początkowo była stosowana w onkologii. Przyłożona do ciała głowica wysyła fale ultradźwiękowe, które powodują podgrzanie tkanki skórnej, tłuszczowej oraz mięśniowej. Następuje ich obkurczenie, co doprowadza do mikrouszkodzeń. Te natomiast pobudzają komórki macierzyste skóry do produkcji kolagenu. Efektem zabiegu jest ujędrnienie skóry, co objawia się redukcją zwisających fałdów.

Warto podkreślić, że zabieg ten jest w pełni bezpieczny dla pacjentek i może być stosowany nie tylko na duże obszary ciała, jak brzuch i pośladki, ale również na twarz, czy dekolt. Bardzo często wykonywany lifting twarzy jest świetną metodą niwelowania zmarszczek.Gdzie lifting hifu

Wiele zabiegów medycyny estetycznej jest reklamowanych jako złoty środek, który działa już po jednej aplikacji. Bardzo często jest to, mówiąc delikatnie, mijanie się z prawdą. W tym przypadku, jednak zabieg Ultraformer III faktycznie daje efekty już po jednej sesji. Działanie na tkanki jest na tyle silne, że skóra przez wiele tygodni wytwarza większe ilości włókien kolagenowych. Ostateczne efekty zabiegu widać po 2-3 miesięcy od zastosowania.

Czy bezinwazyjny lifting twarzy może pomóc na podwójny podbródek?

Niejednokrotnie po zrzuceniu zbędnych kilogramów skóra staje się wiotka nie tylko na brzuchu, lecz również na szyi i podbródku. Jak już zostało wcześniej wspomniane Ultraformer III jest w pełni bezpieczny i może być stosowany w okolicach twarzy bez najmniejszych obaw. Po zabiegu wiotka skóra w obrębie szyi zostaje ujędrniona, kontur twarzy ulega poprawie oraz linia żuchwy staje się wyraźniejsza.

Każda ingerencja chirurgiczna w obrębie szyi pozostawia niestety widoczne blizny, dlatego lifting twarzy bez skalpela jest szczególnie polecany kobietom, które chcą trwale poprawić wygląd i elastyczność skóry w obrębie podbródka.efekty - ustaefekty - brzuch

Artykuł napisany przy współpracy z portalem https://portalkosmetologiczny.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

79 + = 81