Depilacja laserem w Gdyni: jak wygląda zabieg laserem Vectus?

Osoby zmagające się na co dzień z nadmiernym, szybko odrastającym, dającym duże poczucie dyskomfortu owłosieniem, szukają metody, która w dający szybkie rezultaty sposób uwolniła je od tego problemu. Próbują na własną rękę w warunkach domowych usunąć owłosienie za pomocą dostępnych środków. Istnieje jednak alternatywna metoda, która daje trwałe efekty bez konieczności poddawania się codziennym zabiegom – jest to depilacja Laserem Vectus. 

Jak usunąć włoski Laserem Vectus?

Tą metodą jest laserowe usuwanie owłosienia z różnych partii ciała. Dzięki tej metodzie w skuteczny, bezbolesny, bezpieczny i trwały sposób pozbędziemy się niechcianego owłosienia.  Dla pełnego efektu należy przeprowadzić serię takich zabiegów. Ich liczba i częstość przeprowadzania uzależniona jest od powierzchni ciała oraz rodzaju owłosienia i ustala ją kosmetolog na konsultacjach poprzedzających zabiegi. Pomiędzy jednym, a drugim zabiegiem musi upłynąć od czterech do dwunastu tygodni. Tego rodzaju zabieg wykonywany jest ze względów estetycznych, higienicznych oraz zdrowotnych.

Gdzie można wykonać depilację laserową?

Aby skorzystać z zabiegu należy umówić się na spotkanie ze specjalistą. Podczas wizyty należy poinformować o chorobach przewlekłych, lekach, odżywkach oraz suplementach diety. Zostanie oceniony również stan skóry. Jeśli wszystko będzie się zgadzało będziemy mogli skorzystać z depilacji. Należy pamiętać o kilku zasadach. Przed zabiegiem należy usunąć owłosienie z partii ciała, której będzie dotyczyła depilacja. Należy również zadbać o nawilżenie i nawodnienie skóry.

Na zabieg można umówić się na przykład w Gdyni, gdzie profesjonalni kosmetolodzy zajmą się Państwa skórą w komfortowy sposób:

Vectus Gdynia Depilacja Laserowa
ul. Powstania Styczniowego 22/2a
81-519 Gdynia
Telefon: 58 506 64 94
https://vectusgdynia.pl

Po zabiegu należy stosować kosmetyki do skóry podrażnionej. Bezpośrednio nie należy zażywać gorących kąpieli, korzystać z sauny, basenu oraz stosować kosmetyków zawierających spirytus oraz mydła. Przez miesiąc nie należy się opalać na słońcu, ani korzystać z solarium. Przez dwa tygodnie nie wolno pić herbatek ziołowych ani złuszczać skóry. Potem można już tylko cieszyć się wspaniałymi efektami depilacji!

Zabieg depilacji Laserem Vectus sprzęt

Depilacja laserowa Vectus – umów się już dziś!

Tę metodę można stosować przez cały rok. Całość kuracji to kilka miesięcy, podczas których włoski stopniowo będą słabnąć i wypadać, aby już więcej nie pojawić się na żadnej partii ciała. Taki zabieg to też świetne rozwiązanie dla osób, które zmagają się z problemem wrastających włosków. Dzięki usunięciu ich przy pomocy lasera nie ma już ryzyka stanów zapalnych, związanych z wrastaniem włosów pod skórę.

Dowiedz się wszystkich szczegółów na https://fitness.wp.pl/21664,depilacja-laserowa-gdynia-laser-vectus

Depilacja laserowa Vectus od pierwszych zabiegów cieszy się pozytywnymi opiniami oraz bardzo dużym zainteresowaniem ze względu na liczne zalety jakie posiada. Przyjdź na zabieg i przekonaj się, że pozbycie się niechcianych włosów to żaden problem!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

6 + 4 =