Ujędrnianie skóry – profesjonalne zabiegi medycyny estetycznej

Przyczyn tego, dlaczego nasza skóra wiotczeje jest bardzo wiele. Szybki spadek masy ciała wynikający z odchudzania, ciąża i poród, indywidualne uwarunkowania genetyczne – to tylko nieliczne spośród nich. Nie powinien więc nas dziwić fakt, iż wiele osób zastanawia się jak ujędrnić skórę?

Odpowiedzieć nie jest wcale łatwa i często wymagana jest specjalistyczna pomoc ze strony gabinetów medycyny estetycznej. Na szczęście posiadają one szeroki wybór zabiegów, dzięki którym skóra znów zyska piękny i młody wygląd.

Zabiegi ujędrniające – zabieg proponowane przez gabinety medycyny estetycznej.

Gabinety medycyny estetycznej mogą nam zaproponować szeroki zakres zabiegów ujędrniających skórę. Spośród najpopularniejszych można wymienić:

  • Pollogen Legend -Maximus,
  • Endermologia Cellu M6 Integral,
  • Karboksyterapia.

Ujędrnianie skóry po odchudzaniu – zabieg Pollogen Legend – Maximus

Ujędrnianie skóry po odchudzaniu jest doskonałym wskazaniem do wykorzystania technologi Pollogen Legend. Pozwala ona na wykonanie zabiegu Maximus. Metoda składa się z dwóch wzajemnie uzupełniających się etapów. Pierwszy polega na stymulowaniu naszej skóry za pomocą temperatury (wykorzystuję się głowicę rozgrzewającą się do 60 stopni Celsjusza). Drugim etapem zabiegu jest wykorzystanie delikatnych impulsów elektrycznych. Efektem zastosowania obu bodźców jest stymulacja skóry do regeneracji i ujędrnienia. Metoda charakteryzuję się pełnym bezpieczeństwem, a ujędrnienie ciała jest widoczne od razu po zabiegu.

Zabiegi ujędrniające brzuch po ciąży – Endermologia Cellu M6 Integral.

Zabiegi ujędrniające brzuch po ciąży są świetnym sposobem na szybki powrót do formy i pięknego wyglądu po porodzie. W tym zastosowaniu godna polecenia jest metoda Endermologia Cellu M6 Integral. Ideą tego zabiegu jest wykorzystanie specjalnej głowicy ugniatającej fałdy naszej skóry, co stymulują ją do regeneracji. Jeśli chodzi o zabiegi ujędrniające, można śmiało powiedzieć, że metoda ta należy do jednych z najbardziej skutecznych, bezpiecznych i co równie ważne przyjemnych.

Ujędrnianie ciała – karboksyterapia.

W zabiegu tym chodzi o podskórne i śródskórne podanie dwutlenku węgla. Jego zadanie jest stymulowanie regeneracji naszej skóry, pobudzanie do wzrostu włókien elastycznych i ogólną poprawę kondycji naszych tkanek. Zabieg pomimo delikatnej inwazyjności charakteryzują się pełnym bezpieczeństwem stosowania i pełnym komfortem pacjenta. Bezpośrednim efektem karboksyterapii jest ujędrnianie skóry. Jeśli zaś chodzi o skutki długofalowe poprawienie ogólnego stanu jej zdrowia, co jest gwarantem wieloletniego i pięknego wyglądu.

Jak ujędrnić skórę? – konsultacja w klinice medycyny estetycznej.

Jeśli zastanawiamy się jak ujędrnić skórę, warto skorzystać z rady klinik medycyny estetycznej. Pomogą nam one dobrać najlepsze i najbardziej skuteczne rozwiązanie, jeśli chodzi o nasze problemy. Ćwiczenia fizyczne, dieta, oczywiście również pomogą, ale nic nie zastąpi profesjonalnej porady i specjalistycznych zabiegów. W celu umówienia się na darmową konsultację sprawdź https://clinicacosmetologica.pl/darmowe-konsultacje/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ 55 = 65