QuadroStar Pro Yellow -terapia laserowa na rozszerzone naczynka

Doskonałym urządzeniem, które pozwala na pozbycie się problemów z rozszerzonymi naczynkami krwionośnymi, pajączkami, rumieńcem, trądzikiem różowatym jest QuadroStar Pro Yellow. Jest to innowacyjne technologicznie urządzenie laserowe, które pozwala na walkę z niedoskonałościami pojawiającymi się na skórze. Do tego rodzaju zabiegu wykorzystywane jest światło lasera, które wnika w głąb problemu. Wpływa dzięki temu na hemoglobinę, zamyka rozszerzone naczynka krwionośne. Zabieg za pomocą urządzenia laserowego QuadroStar Pro Yellow jest skuteczny, bezpieczny, bezbolesny. Daje widoczne rezultaty już po pierwszym przeprowadzonym zabiegu.

Kiedy zdecydować się na zabieg laserem QuadroStar Pro Yellow

Wskazaniami do zastosowania urządzenia QuadroStar Pro Yellow są:

 • trądzik różowaty,
 • pajączki na nogach, oraz na innych obszarach ciała,
 • rumień,
 • rozszerzone naczynka krwionośne na twarzy oraz na innych partiach ciała.

Przeczytaj więcej na temat rumienia na twarzy

 

Przeciwwskazaniami do przeprowadzenia zabiegu QuadroStar Pro Yellow są między innymi:

 • ciążą oraz okres karmienia piersią,
 • nowotwory,
 • epilepsja,
 • cukrzyca,
 • infekcje wirusowe i bakteryjne skóry,
 • świeża opalenizna, używanie kremów brązujących do ciała,
 • zabiegi kwasami lub botoksem miesiąc przed zabiegiem,
 • przyjmowanie leków na krzepliwość krwi, leków sterydowych, retinoidów, leków o działaniu fotouczulającym.

zabieg-zwalczający-trądzik różowaty

Jak postępować po odbytym zabiegu?

Po zabiegu QuadroStar Pro Yellow należy pamiętać o:

 • stosowaniu kremów nawilżających oraz kremów UV
 • unikać nadmiernego słońca przez okres miesiąca czasu,
 • unikać kosmetyków podrażniających skórę,
 • unikać gorących kąpieli,
 • unikać wysiłku intensywnego fizycznego,
 • unikać sauny i basenu prze około tydzień czasu.

Przypadki ,w których warto zdecydować się na zabieg

Jednym z przypadków, w którym wykorzystywana jest metoda laserem QuadroStar Pro Yellow jest trądzik różowaty. Jest to przewlekła choroba skóry, która jest zauważalna na skórze twarzy. Obejmuje miejsca takie jak: czoło, nos, policzki. Występuje w postaci zaczerwienienia skóry twarzy oraz krostami. Choroba ta związana jest z nadmierną produkcją łoju. Występuje przede wszystkim u osób z zaburzeniami endokrynologicznymi, osobami ze skłonnościami do alergii, osobami cierpiącymi na nadciśnienie tętnicze. Chorobę, tą można w skuteczny, bezpieczny, bezbolesny sposób leczyć za pomocą lasera  QuadroStar Pro Yellow.

Innym z przypadków, w których stosowana jest ta metoda są pajączki na nogach. Są to rozszerzone, popękane naczynka krwionośne na nogach, które układają się w siateczkę, pajączki. Jest to defekt skóry na nogach, który może prowadzić do poważnych problemów zdrowotnych związanych z żyłami oraz żylakami. Dotyczy przede wszystkim osób, które prowadzą siedzący tryb życia, dużo stoją, nie uprawiają sportu, kobiet, które noszą byty na wysokim obcasie. Zabieg za pomocą urządzenia QuadroStar Pro Yellow także jest tu bardzo skuteczny i daje ogromne rezultaty w pozbyciu się problemu. 

Rozszerzone naczynka na twarzy, popękane naczynka na twarzy to widoczny defekt, który także można usunąć za pomocą tej metody. Rozszerzone naczynka pojawiają się przede wszystkim na policzkach, na nosie, w okolicach nosa, w okolicach oczu. Przez to, że są widoczne kobiety bardzo często ukrywają je pod dużą warstwą kosmetyków, aby je zatuszować. Kobiety z tego powodu czują się nieatrakcyjnie, niekomfortowo. Wpływa to na ich samoocenę oraz samopoczucie. Metoda laserowa QuadroStar Pro Yellow pomoże w skuteczny i bezpieczny sposób na pozbycie się tego problemu. 

5 replies on “QuadroStar Pro Yellow -terapia laserowa na rozszerzone naczynka”

 1. Mycha pisze:

  Działanie lasera Quadrostar pro jest niesamowite. po 4 zabiegach mój rumień na twarzy kompletnie zniknął. Ważne aby przed zabiegiem wybrać się na konsultację, która w Clinica Cosmetologica jest kompletnie darmowa – polecam serdecznie.

 2. nika pisze:

  Ja po zabiegu miałam strasznie podrażnioną skórę, ale efekty działania lasera są widoczne:) i kremy, które mi polecono pomagają nawilżać skórę i jest coraz lepiej:)

 3. Anna pisze:

  Zazdroszczę dziewczyny ja na chwilę obecną zostaje przy kremach;/

 4. pega pisze:

  Ja mam okropne pajączki w okolicach ud;/ Z tego co wyczytałam to aby efekt był trwały trzeba wykonać od 3 do 5 zabiegów. Będę zbierać na ten zabieg chyba przez następny rok ;d

 5. ama pisze:

  Z tego co słyszałam to zabieg tym laserem jest bezpieczny, ponieważ promień tego lasera potrzebuje dużo mniej energii niż te o innych kolorach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ 8 = 14